Serie A 2026/27

AS Roma - Como opstellingen

Serie A 2026/27 | Speelweek 37
| 23 mei 2027-18:30
AS Roma
g g v w w
- : -
Como
v g v w w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 22 oktober 2026 om 22:41 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling AS Roma

Laatste bevestigde opstelling: 20 oktober 2026 tegen Slovan Bratislava

AS Roma 3-4-2-1

95Pierluigi Gollini
22Hermoso
26L. Balerdi
87D. Ghilardi
43Wesley
61Niccolò Pisilli
15Marten de Roon
20Nahuel Molina
7Lorenzo Pellegrini
86Rodrigo Mora
14D. Malen
Wisselspelers
5Evan N'Dicka
2D. Rensch
18M. Soulé
32Devis Vasquez
9S. Castro
4Bryan Cristante
70G. De Marzi
3K. Koulierakis
77E. Lulli
23Gianluca Mancini

Eerdere opstelling Como

Laatste bevestigde opstelling: 21 oktober 2026 tegen Manchester United

Como 4-2-3-1

1J. Butez
3Álex Valle
2Marc-Oliver Kempf
4Jacobo Ramón Naveros
27Yan Couto
6Luis Milla
5Maximo Perrone
20Martin Baturina
10Nico Paz
7L. Da Cunha
9T. Douvikas
Wisselspelers
28Ivan Smolcic
97Robert Sanchez
21S. Ricci
30M. Liberali
16Kaiki
13A. Dossena
8M. Caqueret

Odds voor AS Roma - Como

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
AS Roma
Como

Recente uitslagen

AS Roma logoAS Roma

DatumWedstrijdUitslag
20 okt 2026AS Roma – Slovan Bratislava4 – 0
17 okt 2026AS Roma – Genoa2 – 0
14 okt 2026AS Roma – Real Madrid3 – 4
11 okt 2026Como – AS Roma0 – 0
19 sep 2026AS Roma – Inter2 – 2

Como logoComo

DatumWedstrijdUitslag
18 okt 2026Fiorentina – Como1 – 3
14 okt 2026Feyenoord – Como3 – 2
11 okt 2026Como – AS Roma0 – 0
20 sep 2026Frosinone – Como2 – 0
14 sep 2026Como – Parma2 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
15 mrt 2026Como2 – 1AS Roma
15 dec 2025AS Roma1 – 0Como
2 mrt 2025AS Roma2 – 1Como
15 dec 2024Como2 – 0AS Roma

De laatste vijf beschikbare onderlinge duels. Bron: wedstrijdfeed.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers AS Roma
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
70G. De MarziKeeper1900000
95Pierluigi GolliniKeeper3140000
99Mile SvilarKeeper2760000
26L. BalerdiVerdediger2780000
87D. GhilardiVerdediger2350110
22HermosoVerdediger31102020
3K. KoulierakisVerdediger2250010
77E. LulliVerdediger—61000
23Gianluca ManciniVerdediger3090210
20Nahuel MolinaVerdediger2881100
5Evan N'DickaVerdediger2770010
2Devyne RenschVerdediger2360010
3M. SeckVerdediger——————
43WesleyVerdediger2390110
8M. BahMiddenvelder——————
4Bryan CristanteMiddenvelder3161010
19G. GiammatteiMiddenvelder——————
17K. KonéMiddenvelder2582020
86Rodrigo MoraMiddenvelder1981100
7Lorenzo PellegriniMiddenvelder3040010
61Niccolò PisilliMiddenvelder2293020
15Marten de RoonMiddenvelder3571010
68A. ArenaAanvaller1700000
17M. CamaraAanvaller——————
9S. CastroAanvaller2261000
21Paulo DybalaAanvaller3280400
14Donyell MalenAanvaller2799211
18M. SouléAanvaller23102320
Devis VasquezKeeper—00000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Como
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1J. ButezKeeper3180000
12L. GinelliKeeper——————
97Robert SanchezKeeper2820000
22M. VigoritoKeeper3600000
Adam AsfourVerdediger——————
99T. ChalobahVerdediger2780000
27Yan CoutoVerdediger2490110
13A. DossenaVerdediger2810000
18Edoardo GoldanigaVerdediger3200000
16KaikiVerdediger2371100
53W. KambwalaVerdediger2210000
2Marc-Oliver KempfVerdediger3160010
4Jacobo Ramón NaverosVerdediger21102120
28Ivan SmolcicVerdediger2660010
3Álex ValleVerdediger2280210
20Martin BaturinaMiddenvelder2393220
13L. BőszeMiddenvelder——————
8M. CaqueretMiddenvelder2670110
49R. CassanoMiddenvelder—00000
7L. Da CunhaMiddenvelder25100110
15A. LahdoMiddenvelder1800000
30M. LiberaliMiddenvelder1941000
6Luis MillaMiddenvelder32100000
10Nico PazMiddenvelder22104520
5Maximo PerroneMiddenvelder23101110
21S. RicciMiddenvelder2560000
17Jesús RodríguezMiddenvelder2050000
42J. AddaiAanvaller2110000
11Assane Diao DiaouneAanvaller2184120
9A. DouvikasAanvaller27106000
90M. KeanAanvaller2640100
27S. PisatiAanvaller——————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je AS Roma - Como live kijken?

Serie A wordt in Nederland uitgezonden door Ziggo Sport. Bekijk het Serie A-aanbod van Ziggo Sport en zoek deze wedstrijd op in de tv-gids.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.