UEFA Europa League 2026-2027

Hammarby FF - Anderlecht opstellingen

| 23 jul 2026-19:00
Hammarby FF
1 : 1
Eindstand
Anderlecht
w w g v v
F. Adjei
89'
D. Sikan
6'
6'
Doelpunt
Doelpunt
F. Adjei (Assistent: P. Abraham)
89'
24'
Gele kaart
27'
Gele kaart
35'
46'
78'
2e gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
5'
Hammarby FF
Anderlecht
W W G V V
Jupiler Pro League
23 apr 2023
- 18:30
Anderlecht
2 3
KV Mechelen
Jupiler Pro League
16 apr 2023
- 13:30
Genk
5 2
Anderlecht
Jupiler Pro League
9 apr 2023
- 13:30
Anderlecht
0 0
KVC Westerlo
Jupiler Pro League
2 apr 2023
- 16:00
AS Eupen
0 1
Anderlecht
Jupiler Pro League
19 mrt 2023
- 17:00
OH Leuven
0 2
Anderlecht
Opstelling
Hammarby FF
1
Keeper
2
Verdediger
4
Verdediger
46'
3
Verdediger
35'
16
Verdediger
8
Middenvelder
5
Middenvelder
9
Aanvaller
86'
26
Aanvaller
20
Middenvelder
75'
7
Aanvaller
Wissels
25
Keeper
27
Keeper
6
Verdediger
11
Middenvelder
75'
15
Aanvaller
24
Verdediger
28
Middenvelder
86'89'
30
Aanvaller
31
Verdediger
33
Middenvelder
Trainer
Anderlecht
26
Keeper
79
Verdediger
27
Verdediger
4
Verdediger
6
Verdediger
27'55'
24
Middenvelder
55
Middenvelder
64'
13
Middenvelder
24'78'
61
Aanvaller
64'
14
Aanvaller
6'82'
49
Aanvaller
82'
Wissels
32
Keeper
2
Verdediger
82'
5
Verdediger
55'
9
Aanvaller
64'
18
Middenvelder
64'
29
Middenvelder
53
Aanvaller
68
Middenvelder
82'
83
Aanvaller
91
Aanvaller
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 19 oktober 2026 om 04:37 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Hammarby FF

Hammarby FF 4-3-3

1W. Hahn
16N. Persson
3F. Winther
4Victor Eriksson
2H. Skoglund
9V. Lind
5T. Tekie
8M. Karlsson
7P. Abraham
20N. Besara
26M. Madjed
Wisselspelers
25E. Opancar
27F. Jakobsson
6I. Breze
11O. Johansson
15O. Hagen
22W. Lindberg
24W. Renecke
28F. Adjei
29E. Kabore
30S. Kebbeh
31O. Steinke
33B. Hedlof

Basiself Anderlecht

Anderlecht 4-4-2

26C. Coosemans
6Ludwig Augustinsson
4Giulian Biancone
27L. Pétrot
79A. Maamar
61K. Nga
13N. Saliba
55M. Kana
24E. Llansana
49J. Onia Seke
14D. Sikan
Wisselspelers
32J. Heekeren
2Z. Keita
5M. N'Diaye
9M. Cvetkovic
18L. Ambros
20L. Vazquez
29Mario Stroeykens
53N. Cobiella
62B. Vroninks
68N. Kalonji Kafumpata
83T. Degreef
91A. Bertaccini

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 0 - 1

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Hammarby FF
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Warner HahnKeeper3440000
27F. JakobssonKeeper2700000
50B. NorellKeeper—00000
1E. OpancarKeeper1900000
4Victor ErikssonVerdediger2640020
6I. BrezeVerdediger2430000
16N. PerssonVerdediger2340010
24W. ReneckeVerdediger2010000
2H. SkoglundVerdediger2240000
31O. SteinkeVerdediger—10000
3F. WintherVerdediger2540030
28F. AdjeiMiddenvelder2241000
20N. BesaraMiddenvelder3540000
17A. BoudriMiddenvelder2230011
18B. HedlofMiddenvelder1800000
45Jakobsson FilipMiddenvelder23—————
45Filip JakobssonMiddenvelder——————
11O. JohanssonMiddenvelder3130000
8M. KarlssonMiddenvelder2240010
21Sourou KoneMiddenvelder——————
5Tesfaldet TekieMiddenvelder2940000
7Paulos AbrahamAanvaller2441110
15O. HagenAanvaller2000000
30S. KebbehAanvaller—10000
9V. LindAanvaller2340000
26M. MadjedAanvaller2140000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Anderlecht
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
26C. CoosemansKeeper3480000
32J. HeekerenKeeper2500000
33M. SeghersKeeper—00000
6Ludwig AugustinssonVerdediger3260010
50K. BarryVerdediger2010000
4Giulian BianconeVerdediger2661120
7I. CamaraVerdediger——————
3L. HeyVerdediger——————
2Z. KeitaVerdediger2020000
79A. MaamarVerdediger2170210
12A. OmobamideleVerdediger2420000
27L. PétrotVerdediger2981000
5Oleg ReabciukVerdediger2810000
54K. SardellaVerdediger——————
19T. AasgaardMiddenvelder2420000
8R. AmaneMiddenvelder2320000
18L. AmbrosMiddenvelder2282110
68N. Kalonji KafumpataMiddenvelder—20010
55M. KanaMiddenvelder2470100
30I. KoutsoupiasMiddenvelder25—————
24E. LlansanaMiddenvelder2570120
40Adjani Mujangi BiaMiddenvelder——————
29Mario StroeykensMiddenvelder2210000
64A. de RidderMiddenvelder——————
11Oliver AntmanAanvaller2550000
21T. BentayebAanvaller2420000
91A. BertacciniAanvaller2640000
9M. CvetkovicAanvaller1984120
83T. DegreefAanvaller2161010
61K. NgaAanvaller—50000
53N. CobiellaAanvaller—30000
49J. Onia SekeAanvaller1740010
14D. SikanAanvaller2585020
10M. WinklerAanvaller2340110

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.