Opstellingen VVV Venlo - Top OSS

| 11 sep 2026-20:00
VVV Venlo
v w w w v
3 : 1
Eindstand
Top OSS
v v v w v
D. Vianello
26'
Mattheos Tsigkas
31'
M. Odriss
79'
F. Nsingi
40'
Eigen doelpunt
26'
31'
40'
Doelpunt
Doelpunt
M. Odriss (Assistent: L. Schmidt)
79'
11'
Gele kaart
50'
Gele kaart
Gele kaart
74'
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
VVV Venlo
V W W W V
Keuken Kampioen Divisie
4 sep 2026
- 20:00
Helmond Sport
4 2
VVV Venlo
Keuken Kampioen Divisie
30 aug 2026
- 16:45
VVV Venlo
4 0
FC Emmen
Keuken Kampioen Divisie
23 aug 2026
- 16:45
VVV Venlo
2 1
De Graafschap
Keuken Kampioen Divisie
14 aug 2026
- 20:00
NAC Breda
0 2
VVV Venlo
Keuken Kampioen Divisie
7 aug 2026
- 20:00
VVV Venlo
3 4
Heracles
Top OSS
V V V W V
Keuken Kampioen Divisie
4 sep 2026
- 20:00
Vitesse
2 1
Top OSS
Keuken Kampioen Divisie
28 aug 2026
- 20:00
Top OSS
2 1
Jong FC Utrecht
Keuken Kampioen Divisie
24 aug 2026
- 20:00
Jong PSV
1 0
Top OSS
Keuken Kampioen Divisie
15 aug 2026
- 16:30
FC Volendam
3 0
Top OSS
Keuken Kampioen Divisie
7 aug 2026
- 20:00
Top OSS
1 2
NAC Breda
Opstelling
VVV Venlo
13
Keeper
14
Verdediger
4
Verdediger
33
Verdediger
5
Verdediger
8
Middenvelder
65'
38
Middenvelder
7
Middenvelder
24
Middenvelder
79'
11
Middenvelder
74'80'
9
Aanvaller
31'66'
Wissels
1
Keeper
31
Verdediger
21
Verdediger
19
Aanvaller
80'
34
Aanvaller
66'
22
Keeper
6
Middenvelder
65'
35
Middenvelder
15
Verdediger
Top OSS
1
Keeper
2
Verdediger
3
Verdediger
45'
23
Verdediger
26'
26
Verdediger
11
Middenvelder
11'
10
Middenvelder
8
Middenvelder
45'
27
Middenvelder
19
Aanvaller
40'65'
17
Aanvaller
81'
Wissels
4
Verdediger
45'
24
Verdediger
28
Middenvelder
45'50'
25
Aanvaller
16
Keeper
9
Aanvaller
81'
99
Aanvaller
65'
12
Verdediger
5
Middenvelder
Trainer

VVV Venlo - Top OSS: wedstrijdinformatie

VVV Venlo speelde thuis tegen Top OSS op 11 september 2026 om 20:00 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij Keuken Kampioen Divisie 2026-2027. Bekijk hierboven de uitslag en de beschikbare opstellingen.

Opstellingen VVV Venlo - Top OSS

VVV Venlo 4-2-3-1

13Y. Schoonderwaldt
5L. de Blok
33G. Blancquart
4E. Clancy
14R. Vullers
38T. Schenkhuizen
8I. M'hand
11N. Ait Mouhou
24M. Odriss
7E. Zuliani
9Mattheos Tsigkas
Wisselspelers
1T. Doornbusch
31M. Davis
21L. Görlich
19T. Janssen
34A. Rais
17L. Schmidt
22Z. Taylan
6A. Verstraeten
35Y. el Anbri
15T. Joosten

Top OSS 4-3-3

1M. Havekotte
26J. Kuijpers
23D. Vianello
3Leonel Miguel
2I. Pata
8M. Esajas
10R. van der Venne
11J. Mathieu
17M. Hinoke
19F. Nsingi
27M. de Lannoy
Wisselspelers
4Q. Jansen
24J. Kuiper
28L. Mol
25J. Pansa
16D. Remie
9A. Visser
6M. Horemans
99S. Doucouré
12Alvaro Henry
21Thomas Cox
5J. Bynoe

Hierboven zie je de spelers die bij beide teams aan de wedstrijd begonnen.

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers VVV Venlo
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1T. DoornbuschKeeper2700000
13Youri SchoonerwaldtKeeper26100000
22Z. TaylanKeeper2000000
29Pepijn VallenKeeper——————
33G. BlancquartVerdediger2290000
4E. ClancyVerdediger22102000
31M. DavisVerdediger2430000
21L. GörlichVerdediger2661030
16P. HeiseVerdediger3561210
15T. JoostenVerdediger2040000
6A. VerstraetenMiddenvelder2050010
5L. de BlokVerdediger2281700
35Y. el AnbriMiddenvelder2030010
44F. van der SterrenVerdediger1900000
46J. De GraefMiddenvelder——————
45J. HorstenMiddenvelder—00000
8I. M'handMiddenvelder2160200
24M. OdrissMiddenvelder22101110
34A. RaisAanvaller2241000
38T. SchenkhuizenMiddenvelder22101000
17L. G. SchmidtMiddenvelder—00000
14R. VullersVerdediger—101100
7E. ZulianiMiddenvelder22104130
46Roel van den BroekMiddenvelder——————
11N. Ait MouhouMiddenvelder2293010
43D. HendrixAanvaller—41100
19T. JanssenAanvaller—80010
10A. SchalkAanvaller3440210
9Mattheos TsigkasAanvaller—61100
47M. van GrootelAanvaller—00000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Top OSS
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1M. HavekotteKeeper31100010
30S. JansenKeeper2100000
16D. RemieKeeper2300000
21T. CoxVerdediger—00000
12Alvaro HenryVerdediger2140001
24J. KuiperVerdediger2200000
14M. MarianiVerdediger——————
3Leonel MiguelVerdediger25100000
2I. PataVerdediger25100200
33L. ZonneveldVerdediger2100000
27M. de LannoyMiddenvelder2293000
5J. BynoeMiddenvelder2350010
8M. EsajasMiddenvelder24101100
6M. HoremansMiddenvelder—40000
4Q. JansenVerdediger3640000
26J. KuijpersVerdediger22100220
11J. MathieuMiddenvelder3080330
28L. MolMiddenvelder2270010
23Delano VianelloVerdediger24100000
10Richard van der VenneMiddenvelder34101040
99S. DoucouréAanvaller2470000
22M. ErkanAanvaller2150100
17M. HinokeAanvaller21105010
19F. NsingiAanvaller25104220
25J. PansaAanvaller—00100
18K. SIlvaAanvaller—51000
9A. VisserAanvaller2240000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Recente uitslagen

Top OSS logoTop OSS

DatumWedstrijdUitslag
4 sepVitesse – FC OSS2 – 1
28 augFC OSS – Jong FC Utrecht2 – 1
24 augJong PSV U21 – FC OSS1 – 0
15 augFC Volendam – FC OSS3 – 0
7 augFC OSS – NAC Breda1 – 2

De laatste afgeronde duels geven een beeld van de vorm van beide teams. Bron: wedstrijdfeed; wedstrijden uit alle competities tellen mee.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
24 feb 2023VVV Venlo0 – 1Top OSS
26 aug 2022Top OSS1 – 2VVV Venlo
17 dec 2021VVV Venlo2 – 3Top OSS
13 aug 2021Top OSS2 – 1VVV Venlo

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.